Мережа Магазинів  «СТЕЛЛА» - найбільша в нашому місті.

 

«СТЕЛЛА» в даний час представлена ​​п'ятнадцятьма профільними магазинами у всіх регіонах Миколаєва, - Центральному, Заводському, Ленінському, Корабельному районах.

 

Зручна дислокація і місце розташування, дійсно, найоптимальніші та конкурентні ціни, - фактично, найнижчі в місті, широкий асортимент на  пропозиціях, присутність альтернативи вибору, зручна викладка товару, просторі торгові зали, кваліфікований сервіс, привітність і доброзичливість колективу, щотижневі акції, красиві подарункові набори, система відпуску товарів в роздріб за оптовими цінами з 8-00 до 9-00 і з 19-00 до 20-00 у всіх магазинах, а також, в будь-який час дня, при покупці товару на суму від 150 грн., а для власників дисконтних карт оптові ціни у будь-який час - все це дозволяє з усією відповідальністю вважати торговий бренд «СТЕЛЛА» дійсно доброї народної маркою і Вашим вірним, надійним супутником.

 

Весь пропонований Товар сертифікований, - побутова хімія, парфумерія, косметика, засоби особистої гігієни - найвищої якості, з прямими поставками від офіційних імпортерів - дистриб'юторів Виробників, - найбільших підприємств Європи, України.

 

«СТЕЛЛА» рада кожному Покупцеві і гостинно чекає на Вас!

 

Власний імпорт «СТЕЛЛАЕКСКЛЮЗИВ»

 

Власний імпорт «СТЕЛЛА» – це товари популярних іноземних виробників, відібрані та перевірені фахівцями мережі. Вони потрапляють від виробника одразу на полиці магазинів, без посередників, завдяки чому ви купуєте імпортні товари за кращою ціною.

 

ПОДАРУЙ ТУРБОТУ!